Browser-Update.org

Foydalanuvchilarning veb-brauzerlarini yangilashlari kerakligi haqida ogohlantiruvchi kichik kengaytma

Statistika

221 390 sayt ushbu bildirishnomadan foydalanmoqda

81 439 463 kishi brauzerlarini biz eslatganimizdan so'ng yangiladilar

Brauzer yangilanishlari

Qayerdan ga
Chrome Chrome 41083698
Chrome Firefox 6136622
IE/Edge Chrome 4705783
Firefox Firefox 3536535
IE/Edge Firefox 2535599
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1773998
Safari Chrome 990482
Chrome Opera 758995
Safari Firefox 593069
Firefox Chrome 536577
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 403331
Opera Opera 318875
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Chrome 113110
Firefox Opera 104721
Safari Opera 104692
Other Opera 101477
Opera Firefox 96411
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26817
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11879
Firefox Safari 11013