Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

191 930 siteler bu bildirimi kullanıyor

60 530 581 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 28021586
Chrome Firefox 4623507
IE/Edge Chrome 4272003
Firefox Firefox 2951595
IE/Edge Firefox 2395332
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 784773
Chrome Opera 679516
Safari Safari 641431
Safari Firefox 522224
Firefox Chrome 438816
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 376961
Opera Opera 258509
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97142
Firefox Opera 92757
Opera Chrome 90224
Opera Firefox 85262
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26789
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11839
Firefox Safari 11006