Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

203 155 siteler bu bildirimi kullanıyor

67 514 940 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 32225204
Chrome Firefox 5128914
IE/Edge Chrome 4503921
Firefox Firefox 3160577
IE/Edge Firefox 2460645
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 976882
Safari Chrome 858626
Chrome Opera 698060
Safari Firefox 549160
Firefox Chrome 471696
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 383391
Opera Opera 268684
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 98926
Opera Chrome 97223
Firefox Opera 96259
Opera Firefox 89405
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26799
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11852
Firefox Safari 11008