Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

182 193 siteler bu bildirimi kullanıyor

56 598 112 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 25581731
Chrome Firefox 4308572
IE/Edge Chrome 4116021
Firefox Firefox 2821265
IE/Edge Firefox 2346145
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 757632
Chrome Opera 670223
Safari Safari 589413
Safari Firefox 512079
Firefox Chrome 421041
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 373095
Opera Opera 251631
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96085
Firefox Opera 91139
Opera Chrome 86372
Opera Firefox 82357
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26784
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11833
Firefox Safari 11006