Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

196 348 siteler bu bildirimi kullanıyor

63 280 338 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 29739031
Chrome Firefox 4816749
IE/Edge Chrome 4350514
Firefox Firefox 3019357
IE/Edge Firefox 2418256
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 809603
Safari Safari 704079
Chrome Opera 685444
Safari Firefox 531028
Firefox Chrome 448920
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 379138
Opera Opera 263388
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97868
Firefox Opera 93849
Opera Chrome 92447
Opera Firefox 87025
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006