Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

151902 siteler bu bildirimi kullanıyor

37364921 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 14063471
IE/Edge Chrome 3252158
Chrome Firefox 2978763
Firefox Firefox 2129065
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 2023269
Safari Chrome 622082
Chrome Opera 620318
Safari Firefox 451741
Other Chrome 411800
Safari Safari 410671
IE/Edge Opera 337922
Firefox Chrome 331733
Opera Opera 212794
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 90962
Firefox Opera 78266
Opera Firefox 68775
Opera Chrome 64851
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11789
Firefox Safari 10994