Browser-Update.org

Tarayıcı güncellemeleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için web tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bir girişim

İstatistikler

205 828 siteler bu bildirimi kullanıyor

69 553 837 ziyaretçiler tarayıcılarını çoktan güncelledi

Tarayıcı güncellemeleri

Itibaren E/A
Chrome Chrome 33406210
Chrome Firefox 5272163
IE/Edge Chrome 4554693
Firefox Firefox 3209579
IE/Edge Firefox 2475501
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1087500
Safari Chrome 877798
Chrome Opera 702474
Safari Firefox 555908
Firefox Chrome 479958
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 384946
Opera Opera 275026
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 99331
Opera Chrome 99309
Firefox Opera 97110
Opera Firefox 90287
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26802
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11857
Firefox Safari 11011