Browser-Update.org

Een initiatief van webdesigners om bezoekers te informeren over browser-updates

Statistieken

196 348 website's gebruiken het Browser-Update. org script

63 280 338 gebruikers hebben hun browsers al geupgraded

Browserupdates

Van Aan
Chrome Chrome 29739524
Chrome Firefox 4816829
IE/Edge Chrome 4350572
Firefox Firefox 3019390
IE/Edge Firefox 2418268
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 809607
Safari Safari 704095
Chrome Opera 685449
Safari Firefox 531029
Firefox Chrome 448926
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 379139
Opera Opera 263388
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97868
Firefox Opera 93849
Opera Chrome 92447
Opera Firefox 87026
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006