Browser-Update.org

Et initiativ av nettsteder for å informere brukere om å oppdatere nettleseren sin

Statistikk

196 436 nettsted benytter denne tjenesten

63 337 288 besøkende har oppdatert nettleseren sin

Nettleseroppdateringer

Fra Til
Chrome Chrome 29774233
Chrome Firefox 4820754
IE/Edge Chrome 4353211
Firefox Firefox 3020875
IE/Edge Firefox 2418914
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 810167
Safari Safari 705869
Chrome Opera 685580
Safari Firefox 531239
Firefox Chrome 449180
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 379212
Opera Opera 263454
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97881
Firefox Opera 93872
Opera Chrome 92488
Opera Firefox 87058
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006