Browser-Update.org

Et initiativ av web-designere til å informere brukerne om nettleser-oppdateringer

Statistikk

191 930 sites are using this notification

60 532 000 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 28022694
Chrome Firefox 4623678
IE/Edge Chrome 4272087
Firefox Firefox 2951662
IE/Edge Firefox 2395352
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 784788
Chrome Opera 679517
Safari Safari 641482
Safari Firefox 522234
Firefox Chrome 438823
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 376961
Opera Opera 258509
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97145
Firefox Opera 92757
Opera Chrome 90224
Opera Firefox 85262
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26789
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11839
Firefox Safari 11006