Browser-Update.org

Et initiativ av nettsteder for å informere brukere om å oppdatere nettleseren sin

Statistikk

205 828 nettsted benytter denne tjenesten

69 555 085 besøkende har oppdatert nettleseren sin

Nettleseroppdateringer

Fra Til
Chrome Chrome 33407266
Chrome Firefox 5272288
IE/Edge Chrome 4554724
Firefox Firefox 3209612
IE/Edge Firefox 2475508
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1087619
Safari Chrome 877818
Chrome Opera 702475
Safari Firefox 555911
Firefox Chrome 479963
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 384946
Opera Opera 275028
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 99331
Opera Chrome 99315
Firefox Opera 97110
Opera Firefox 90288
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26802
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11857
Firefox Safari 11011