Browser-Update.org

Et initiativ av nettsteder for å informere brukere om å oppdatere nettleseren sin

Statistikk

203 155 nettsted benytter denne tjenesten

67 515 846 besøkende har oppdatert nettleseren sin

Nettleseroppdateringer

Fra Til
Chrome Chrome 32225889
Chrome Firefox 5129069
IE/Edge Chrome 4504033
Firefox Firefox 3160637
IE/Edge Firefox 2460659
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 976985
Safari Chrome 858639
Chrome Opera 698063
Safari Firefox 549167
Firefox Chrome 471706
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 383393
Opera Opera 268686
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 98926
Opera Chrome 97223
Firefox Opera 96259
Opera Firefox 89406
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26799
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11852
Firefox Safari 11008