Browser-Update.org

Et initiativ av web-designere til å informere brukerne om nettleser-oppdateringer

Statistikk

179 506 sites are using this notification

54 577 014 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 24287499
Chrome Firefox 4161878
IE/Edge Chrome 4025598
Firefox Firefox 2752960
IE/Edge Firefox 2317066
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 746776
Chrome Opera 665458
Safari Safari 575615
Safari Firefox 507616
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 411744
IE/Edge Opera 371246
Opera Opera 248083
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 95604
Firefox Opera 90106
Opera Chrome 84163
Opera Firefox 81239
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26783
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11831
Firefox Safari 11006