Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

198 662 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

64 607 474 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 30556372
Chrome Firefox 4915007
IE/Edge Chrome 4393926
Firefox Firefox 3065573
IE/Edge Firefox 2431553
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 824215
Safari Safari 754542
Chrome Opera 691617
Safari Firefox 536424
Firefox Chrome 455967
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 380482
Opera Opera 265142
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 98276
Firefox Opera 94597
Opera Chrome 94265
Opera Firefox 87981
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11846
Firefox Safari 11006