Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

167 429 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

45 105 266 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 18242210
IE/Edge Chrome 3628148
Chrome Firefox 3531680
Firefox Firefox 2434404
IE/Edge Firefox 2192251
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 693421
Chrome Opera 643271
Safari Safari 495251
Safari Firefox 485436
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 367447
IE/Edge Opera 359193
Opera Opera 232267
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 93525
Firefox Opera 83841
Opera Firefox 75704
Opera Chrome 74173
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26764
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11804
Firefox Safari 10996