Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

193 479 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

61 234 961 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 28437325
Chrome Firefox 4676191
IE/Edge Chrome 4296202
Firefox Firefox 2975329
IE/Edge Firefox 2403223
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 792003
Chrome Opera 681346
Safari Safari 657431
Safari Firefox 524844
Firefox Chrome 442034
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 377662
Opera Opera 260417
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97343
Firefox Opera 93114
Opera Chrome 90830
Opera Firefox 85992
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26790
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11841
Firefox Safari 11006