Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

207 423 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

70 733 122 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 34129975
Chrome Firefox 5358287
IE/Edge Chrome 4578419
Firefox Firefox 3244416
IE/Edge Firefox 2483347
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 1162554
Safari Chrome 890520
Chrome Opera 705038
Safari Firefox 560129
Firefox Chrome 485440
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 385826
Opera Opera 277151
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Opera Chrome 100338
Safari Opera 99527
Firefox Opera 97672
Opera Firefox 90840
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26802
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11865
Firefox Safari 11011