Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

147400 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

35472093 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 13039230
IE/Edge Chrome 3165417
Chrome Firefox 2804460
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2048616
IE/Edge Firefox 1989220
Chrome Opera 614641
Safari Chrome 602509
Safari Firefox 442155
Other Chrome 411800
Safari Safari 395396
IE/Edge Opera 332381
Firefox Chrome 320574
Opera Opera 207072
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 90256
Firefox Opera 76721
Opera Firefox 66705
Opera Chrome 62388
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993