Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

188 909 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

59 080 089 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 27104881
Chrome Firefox 4509809
IE/Edge Chrome 4223053
Firefox Firefox 2903825
IE/Edge Firefox 2379203
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 772018
Chrome Opera 675691
Safari Safari 609144
Safari Firefox 517831
Firefox Chrome 432151
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 375580
Opera Opera 256431
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 96688
Firefox Opera 92156
Opera Chrome 88947
Opera Firefox 84061
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26787
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11836
Firefox Safari 11006