Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

141330 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

33283454 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 11906366
IE/Edge Chrome 3082483
Chrome Firefox 2590470
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 1980094
IE/Edge Firefox 1949726
Chrome Opera 605275
Safari Chrome 576689
Safari Firefox 429043
Other Chrome 411800
Safari Safari 373957
IE/Edge Opera 326130
Firefox Chrome 307413
Other Firefox 206447
Opera Opera 199670
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 89277
Firefox Opera 74934
Opera Firefox 64553
Opera Chrome 59898
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11778
Firefox Safari 10992