Browser-Update.org

Veebilehtede algatus ajendamaks kasutajaid uuendama oma veebilehitsejat

Statistika

203 155 sites are using this notification

67 514 940 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 32225454
Chrome Firefox 5128978
IE/Edge Chrome 4503959
Firefox Firefox 3160602
IE/Edge Firefox 2460647
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Safari 976913
Safari Chrome 858629
Chrome Opera 698063
Safari Firefox 549161
Firefox Chrome 471699
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 383392
Opera Opera 268684
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 98926
Opera Chrome 97223
Firefox Opera 96259
Opera Firefox 89405
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26799
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11852
Firefox Safari 11008