Browser-Update.org

Veebilehtede algatus ajendamaks kasutajaid uuendama oma veebilehitsejat

Statistika

196 436 sites are using this notification

63 336 394 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 29773674
Chrome Firefox 4820687
IE/Edge Chrome 4353179
Firefox Firefox 3020860
IE/Edge Firefox 2418899
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 810157
Safari Safari 705859
Chrome Opera 685577
Safari Firefox 531236
Firefox Chrome 449174
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 379212
Opera Opera 263450
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97881
Firefox Opera 93871
Opera Chrome 92486
Opera Firefox 87058
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006