Browser-Update.org

Ett initiativ av webbutvecklare för att informera om webbläsaruppdateringar

Statistik

137756 webbsidor använder scriptet från Browser-Update.org.

31472015 besökare har uppdaterat sin webbläsare.

Webbläsaruppdateringar

Från Till
Chrome Chrome 10965880
IE/Edge Chrome 3021219
Chrome Firefox 2420618
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 1914874
Firefox Firefox 1912042
Chrome Opera 599794
Safari Chrome 552204
Safari Firefox 416118
Other Chrome 411800
Safari Safari 359005
IE/Edge Opera 319520
Firefox Chrome 294018
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Opera Opera 193299
Other Opera 101477
Safari Opera 88224
Firefox Opera 73067
Opera Firefox 61439
Opera Chrome 56693
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11775
Firefox Safari 10992