Browser-Update.org

Iniciativa webových designerů informovat uživatele o aktualizacích prohlížečů

Statistiky

144991 stránek používá skript Browser-Update.org.

34421632 návštěvníků již upgradovalo svůj prohlížeč.

Browser updates

From To
Chrome Chrome 12483887
IE/Edge Chrome 3122014
Chrome Firefox 2702067
IE/Edge IE/Edge 2056538
Firefox Firefox 2017523
IE/Edge Firefox 1969974
Chrome Opera 611747
Safari Chrome 590999
Safari Firefox 436286
Other Chrome 411800
Safari Safari 386409
IE/Edge Opera 329471
Firefox Chrome 314607
Other Firefox 206447
Opera Opera 203721
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 89851
Firefox Opera 75928
Opera Firefox 65626
Opera Chrome 61108
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11781
Firefox Safari 10993