Browser-Update.org

Iniciativa webových designerů informovat uživatele o aktualizacích prohlížečů

Statistiky

153 775 stránek používá skript Browser-Update.org.

38 244 983 návštěvníků již upgradovalo svůj prohlížeč.

Aktualizace prohlížeče

Z Na
Chrome Chrome 14535999
IE/Edge Chrome 3290444
Chrome Firefox 3054497
Firefox Firefox 2167839
IE/Edge IE/Edge 2056538
IE/Edge Firefox 2037425
Safari Chrome 630562
Chrome Opera 623227
Safari Firefox 456461
Safari Safari 416695
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 340596
Firefox Chrome 335928
Opera Opera 215617
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 91334
Firefox Opera 78849
Opera Firefox 69690
Opera Chrome 66009
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26762
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11789
Firefox Safari 10994